برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟

Review for Brianzebra
0/5
برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟

سقط جنین را می توان در خانه با کمک داروها و ادویه های گیاهی انجام داد. دارچین، زعفران، کنجد، آناناس، برخی سبزیجات در صورت مصرف در مقادیر معین می توانند باعث سقط جنین شوند. علاوه بر این، سقط جنین در خانه با کمک برخی ورزش ها و قرص های شیمیایی انجام می شود.

سقط جنین در نیم ساعت خانگی
سقط جنین در نیم ساعت
سقط جنین در نیم ساعت
سقط جنین از دست دادن محصول بارداری یا جنین در سه ماهه اول بارداری است. روش های مختلفی برای سقط جنین وجود دارد. از جراحی و مصرف قرص گرفته تا مصرف داروهای گیاهی و انجام حرکات سنگین بدنی. روشی که مادر برای سقط جنین انتخاب می کند معمولاً به سن جنین، وضعیت قانونی، در دسترس بودن در منطقه و ترجیحات مادر بستگی دارد.

سقط جنین علاوه بر اینکه از نظر جسمی یک فرآیند دشوار است، از نظر روانی نیز باری بر دوش مادر دارد. مادران اغلب تصمیم گیری در مورد سقط جنین را دشوار می دانند و بسته به باورهای فرهنگی، ممکن است پس از سقط دچار عذاب وجدان و احساس گناه شوند.

سقط جنین باید قبل از هفته بیستم بارداری انجام شود. هر چه زمان لقاح کوتاه تر باشد، جنین آسیب پذیرتر است و سقط جنین آسان تر می شود.

برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟
برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟
علائم سقط جنین
برای اینکه مطمئن شوید سقط جنین رخ داده است، باید علائم آن را بدانید. اگر هر یک از علائم زیر را دارید، احتمال سقط جنین وجود دارد:

کمردرد که می تواند خفیف یا شدید باشد
دردهای قوی که در رحم ظاهر می شوند
علائم مشابه علائم قاعدگی
خونریزی واژینال
یک جریان خونی بزرگ ترشح می کند
خارج شدن بافت یا مایع از واژن
سقط جنین در نیم ساعت خانگی
سقط جنین در نیم ساعت خانگی
برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟
برخی از زنان بر این باورند که مصرف غذاهای ممنوعه برای زنان باردار می تواند به سرعت جنین را سقط کند. این امر باعث می شود که سقط جنین اغلب ناموفق داشته باشند. سقط ناموفق سقط جنینی است که در آن جنین یا مادر آسیب می بیند اما بارداری به طور کامل به پایان نمی رسد. برای سقط جنین طبیعی در خانه، باید مقدار مشخصی از غذاها و گیاهان خاص مصرف کنید.

سقط جنین در نیم ساعت در منزل | دارچین
دارچین یکی از ادویه های ممنوعه برای زنان باردار است. گفته می شود دارچین باعث انقباض عضلات رحم در دوران بارداری می شود که منجر به سقط جنین می شود.

دارچین ترکیبات متنوعی دارد و یک ادویه نسبتاً پیچیده است. ترکیبات دارچین عبارتند از: ویتامین C، ویتامین E، روی، منگنز، آهن، پتاسیم، منیزیم، سدیم، فسفر، کلسیم، نشاسته، اسیدهای چرب، کربوهیدرات ها، پروتئین و نیاسین.

اگر می خواهید دارچین را برای سقط جنین مصرف کنید، باید مستقیماً از شکل خام آن استفاده کنید. می توانید مقداری پودر دارچین بخورید و سپس آب بنوشید. همچنین می توانید مکمل دارچین را از داروخانه یا عطاری تهیه کنید و با آب مصرف کنید.

سقط جنین در نیم ساعت خانگی
سقط جنین در نیم ساعت
سقط جنین در نیم ساعت در منزل | زعفران
زعفران از دیرباز یک داروی محبوب و مقرون به صرفه برای سقط جنین خانگی بوده است. زعفران باعث افزایش پروستاگلاندین ها در رحم زن می شود. پروستاگلاندین یک واسطه شیمیایی در بدن است که افزایش آن در سه ماهه اول بارداری باعث سقط جنین می شود.

علاوه بر این مصرف زعفران باعث افزایش دمای بدن زن باردار و انقباض عضلات رحم او می شود که سلامت جنین را به خطر می اندازد.

برای سقط جنین زعفران باید تمیز و مستقیم مصرف شود. مصرف بیش از ۲ گرم زعفران در طول روز احتمال ختم بارداری را افزایش می دهد. اگر حتماً می خواهید میوه را با زعفران سقط کنید، باید از گل زعفران به میزان 5 گرم در روز استفاده کنید. اما این روش ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *